O mnie

KILKA SŁÓW O MNIE

Katarzyna Pietroń

 

Nazywam się Katarzyna Pietroń. Jestem twórczynią Pracowni Psychoedukacji i Terapii „Pełnia Życia”.
Jestem magistrem psychologii, absolwentką Psychologii Klinicznej i Osobowości na Wyższej Szkole Biznesu-National Louis University. Ukończyłam również studia psychologiczne ze specjalnością Psychologia Zdrowia i Jakości Życia na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Moje wykształcenie obejmuje także trzyletnie Studium Psychologii Terapeutycznej w Łodzi, skupiające się na terapii dla Dorosłych Dzieci Alkoholików i Dorosłych Dzieci z Dysfunkcyjnych Rodzin (DDA/DDD).

Jestem certyfikowanym trenerem Dekodyki, metody usuwania blokad z podświadomości, by żyć pełnią życia. W swojej pracy łączę elementy Arteterapii, Terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach oraz pracy z podświadomością. Ukończyłam kursy z Arteterapii, Terapii zajęciowej oraz Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Aktualnie jestem w trakcie specjalizacji :  Psychoterapia Integralna:  Noo-Psychoterapia /  Logoterapia

Bliska jest mi koncepcja wielowymiarowości i duchowej natury człowieka. W procesie własnego rozwoju kontynuuję samorealizację, korzystając z głębokiej intuicji i słuchając głosu własnego serca.
Prywatnie jestem mamą dorosłego syna. Lubię naturę i zwierzęta, w szczególności swojego psa. W wolnym czasie maluję i tworzę rękodzieła artystyczne.
Pasjonuje mnie praca ze snami (analiza marzeń sennych). Uczestniczyłam w szkoleniu „Język snów” i „Aktywnej imaginacji” w ujęciu Carla Gustawa Junga. Interesuje mnie symbolika archetypów występująca w snach, mitach i baśniach oraz terapeutyczny wpływ twórczości na psychikę ludzką.
Ofertę swoich usług kieruję również do polskiej emigracji. Bliskie są mi problemy stresu emigracyjnego, akulturacji i procesów integracyjnych.

Jak mogę Tobie pomóc?

Metody i techniki

Terapie

Co oferuję?